Pierre, a labirintusnyomozó - Az égi várkastély titka
Ár:
6.999 Ft
6.299 Ft
Kiadó | Nhk Naphegy Könyvkiadó Kft |
Megjelenés éve | 2024 |
Szerző | Hiro Kamigaki |
Kötés | Keménytábla |
Szerezhető hűségpontok: | 0 |
Várható szállítás: | 2025. július 25. |
Pierre és Carmen Lagúnavárosba érkeznek, hogy részt vegyenek a karneválon, és megtekintsék a világhírű Labirintustojást. Hamarosan rájönnek azonban, hogy nincs minden rendben a városban: egy titkos szervezet összeesküvést sző, hogy ellopja a legendás tojást, és azáltal mindent útvesztők átláthatatlan szövevényévé változtasson. Segítsetek nyomozóink... |
|
|
Leírás
Pierre és Carmen Lagúnavárosba érkeznek, hogy részt vegyenek a karneválon, és megtekintsék a világhírű Labirintustojást. Hamarosan rájönnek azonban, hogy nincs minden rendben a városban: egy titkos szervezet összeesküvést sző, hogy ellopja a legendás tojást, és azáltal mindent útvesztők átláthatatlan szövevényévé változtasson.
Segítsetek nyomozóinknak odatalálni az Égi várkastélyba, mielőtt kifutnak az időből! Tartsatok Pierre-rel a különféle labirintusokon át - gyalogosan, gondolán, versenyautóval és léghajóval -, keressétek meg az elrejtett tárgyakat, oldjátok meg a rejtélyes feladványokat, és akadályozzátok meg, hogy a Labirintustojás rossz kezekbe kerüljön!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!