Pöttöm versek - Babamóka hason fekve
| Kiadó | Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó Zrt |
| Megjelenés éve | 2026 |
| Kötés | Leporello |
| Szerezhető hűségpontok: | 125 |
| Várható szállítás: | 2026. július 16. |
|
Az ölünkben van a baba, vagy éppen hason feküdne? A közös olvasás mindig remek móka ezzel a könyvvel! A könyvek szeretete a legszebb és egyben a leghasznosabb dolog, amit átadhatunk a gyermekeknek. A közös olvasás segíti a kicsik beszédének fejlődését, az így együtt töltött idő pedig biztonságérzetet nyújt nekik, szeretve érzik magukat. És ne fele... |
|
|
|
|
Leírás
Az ölünkben van a baba, vagy éppen hason feküdne? A közös olvasás mindig remek móka ezzel a könyvvel!
A könyvek szeretete a legszebb és egyben a leghasznosabb dolog, amit átadhatunk a gyermekeknek.
A közös olvasás segíti a kicsik beszédének fejlődését, az így együtt töltött idő pedig biztonságérzetet nyújt nekik, szeretve érzik magukat.
És ne feledjük, minden élmény, ha gügyögve is, de beszélgetést kezdeményez!
- Vizuális stimuláció
- Idegrendszeri fejlődés
- Finommotorika
- Beszédfejlődés
A kisbabák talán nem reagálnak aktívan, amikor olvasunk nekik, de folyamatosan figyelnek és tanulnak. Az agyuk ebben az időszakban fejlődik a leggyorsabban életük során. A történeteket és a hangod ritmusát hallgatva tanulják meg a beszéd alapjait.
A te babád melyik szóra fog először reagálni?